image
image
image

Hepsiburada Entegrasyonu

Entigo - Hepsiburada Entegrasyonu

Hepsiburada pazaryerine tek tıkla ürünlerinizi gönderebilirsiniz.

01

Ürün Aktarımı

Entigo panelinizdeki tekil veya seçenekli ürünlerinizi Hepsiburada'ya tek tıkla aktarabilirsiniz. Aynı zamanda Hepsiburada'daki ürünlerinizi barkod eşleştirmesi ile Entigo panelinize çekebilirsiniz.
02

Stok Yönetimi

Stoklarınızı tek bir panelden kolayca takip edin. Hepsiburada'dan satılan ürününüz anında Entigo panelinize düşer. Bir çok entegrasyon, ortak stok takibi...
03

Sipariş Yönetimi

Hepsiburada'dan aldığınız siparişleri Entigo panelinizden yönetin. Tüm siparişlerinizi tek bir panelden görüntüleyin.

Hepsiburada Entegrasyonu İle

Neler yapabilirsiniz?

Hepsiburada ~Ürün~

Entigo hesabınızda bulunan tekil veya varyantlı ürünlerinizi Hepsiburada'ya kolayca aktarabilirsiniz. Ayrıca Entigo Entegrasyon Aracı sizlere; e-ticaret siteniz, Tedarikçi XML ürün kaynaklarınız ve diğer pazaryerlerindeki ürünlerinizi de Hepsiburada'ya aktarma imkanı sağlar.

Hepsiburada ~Stok~

Entegrasyon ile gönderdiğiniz ürünlerin belirli aralılarla otomatik olarak stok eşitlemesi yapılır. Hepsiburada'ya manuel yüklediğiniz ürünlerinizi Entigo panelinizdeki ürünleriniz ile barkod eşleştirmesi yaparak stok ve fiyat güncellemesini sağlayabilirsiniz.

Hepsiburada ~Sipariş~

Hepsiburada'dan gelen siparişleriniz kısa süre içerisinde Entigo panelinize aktarılır. Ardından siparişinizin yönetimini yapabilir, kargo fişini ve barkodunu yazdırabilirsiniz.

Hepsiburada ~Fatura~

Aktarılan sparişerinizin faturalarını yazdırabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonlarımızı
İnceleyin