image
image
image

Katalog Yönetimi

Kataloğunuzu Yönetin

Katalog yönetimi ile ürün yükleme, seçenek oluşturma, kategori ve marka oluşturma, depolarınızı tanımlama, müşteri listenizi oluşturma gibi işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman ürün, seçenek, kategori, marka, depo ve müşterileriniz üzerinde düzenleme ve kopyalama işlemlerini yapabilir, ayrıca verilerinizi excel çıktı olarak indirebilirsiniz.

Entegi ile pazaryerlerine ürünlerinizi eş zamanlı gönderebilir ve xml entegrasyonlarızda anlık olarak çıktı alabilirsiniz.

Kataloğunuzu Yönetin

Manuel Ürün Girişi

Entegi panelinize manuel ürün yüklemesi yapabilirsiniz. Ürünlerinizi dilerseniz tekil veya varyantlı olarak oluşturabilirsiniz.

Seçenek Ekleme

Ürünlerinize dilediğiniz kadar seçenek girişi yapabilir ve eklediğiniz seçenekleri ürünlerinize tanımlayabilirsiniz. Ürün seçeneğine özel resim, fiyat ve stok tanımlamaları yapın.

Kategori Oluşturma

Kategorilerinizi manuel olarak oluşturabilirsiniz. Ana kategori veya alt kategori şeklinde tanımlayabilirsiniz.

Marka Oluşturma

Markalarınızı oluşturup, oluşturduğunuz markaları ürün yönetiminden ürünlerinize tanımlayabilirsiniz.

Müşteri Listesi

Müşteri listenizi entegi paneliniz üzerinden manuel olarak oluşturabilirsiniz. Müşteri listenizi entegi panelinizden excel çıktı olarak indirebilirsiniz.

Depo Yönetimi

Depolarınızı entegi panelinize tanımlayabilir, stok takibini depolarınız üzerinden yapabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonlarımızı
İnceleyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Ürün limitini aşarsam ne olur?

  Entegi panelinize paketinizde yer alan limitten fazla ürün yüklemek istediğinizde sistem paket yükseltme önerisinde bulunur. Paket yükselttikten sonra ürün yükleme işlemine devam edebilirsiniz.
 • Kendi markamı sisteme ekleyebilir miyim?

  Markanız pazaryerine eklenmiş ise ntegi panelinizde kendi markanızı ekleyebilirsiniz. Aksi takdirde pazaryerleriyle iletişime geçerek markanızı ürün listelerine ekletmeniz gerekir.
 • Ürüne kaç adet seçenek ekleyebilirim?

  Ürününüze dilediğiniz kadar seçenek eklemesi yapabilirsiniz ve seçeneklerinizi çaprazlayarak her birini ayrı bir ürün olarak oluşturabilirsiniz.
 • Toplu ürün yüklemesi yapabilir miyim ?

  Xml entegrasyonu ve webservis entegrasyonu ile toplu ürün yüklemesi yapabilirsiniz. Ardından ürüleriniz üzerinde düzenleme/güncelleme gerçekletirebilirsiniz.
 • Seçenek çaprazlama nedir?

  Seçenek çaprazlama, ürünleri boyuta veya renge göre eşleştirmenizi sağlar. Örneğin S,M,L ürünleri Siyah, Kırmızı, Beyaz renklerle kombinlenerek birden fazla seçenek oluşturulabilir. (M-Siyah, L-Beyaz, S-Kırmızı)
 • Alt kategorileri sistem içinde yönetmek mümkün müdür?

  Ana kategorilerinizi tanımlayabilir ve ardından istediğiniz kadar alt kategori ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi istediğiniz kategori ile eşleştirebilir ve birden fazla kategoriye ekleyebilirsiniz.