image
image
image

N11 Entegrasyonu

Entigo - N11 Entegrasyonu

N11 pazaryerine tek tıkla ürünlerinizi gönderebilirsiniz.

01

Ürün Aktarımı

Entigo panelinizdeki tekil veya seçenekli ürünlerinizi N11'e tek tıkla aktarabilirsiniz. Aynı zamanda N11'deki ürünlerinizi barkod eşleştirmesi ile Entigo panelinize çekebilirsiniz.
02

Stok Yönetimi

Stoklarınızı tek bir panelden kolayca takip edin. N11'den satılan ürününüz anında Entigo panelinize düşer. Bir çok entegrasyon, ortak stok takibi...
03

Sipariş Yönetimi

N11'den aldığınız siparişleri Entigo panelinizden yönetin. Tüm siparişlerinizi tek bir panelden görüntüleyin.

N11 Entegrasyonu İle

Neler yapabilirsiniz?

N11 ~Ürün~

Entigo hesabınızda bulunan tekil veya varyantlı ürünlerinizi N11'e kolayca aktarabilirsiniz. Ayrıca Entigo Entegrasyon Aracı sizlere; e-ticaret siteniz, Tedarikçi XML ürün kaynaklarınız ve diğer pazaryerlerindeki ürünlerinizi de N11'e aktarma imkanı sağlar.

N11 ~Stok~

Entegrasyon ile gönderdiğiniz ürünlerin belirli aralılarla otomatik olarak stok eşitlemesi yapılır. N11'e manuel yüklediğiniz ürünlerinizi Entigo panelinizdeki ürünleriniz ile barkod eşleştirmesi yaparak stok ve fiyat güncellemesini sağlayabilirsiniz.

Hepsiburada ~Sipariş~

N11'den gelen siparişleriniz kısa süre içerisinde Entigo panelinize aktarılır. Ardından siparişinizin yönetimini yapabilir, kargo fişini ve barkodunu yazdırabilirsiniz.

N11 ~Fatura~

Aktarılan sparişerinizin faturalarını yazdırabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonlarımızı
İnceleyin